Hortikluturni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji ljubimci

+4
Tilia cordata
Mary Lena
Mary Aurora
Ines Emma
8 posters

Go down

Moji ljubimci Empty Moji ljubimci

Postaj by Ines Emma sri kol 26, 2009 9:43 pm

U ovoj temi razgovaramo o kucnim ljubimcima.Objavljujete novosti o njima, raspravljate ili se obracate za pomoc drugim clanovima ako imate problema oko njih. Very Happy


Zadnja promjena: Ines Emma; sri kol 26, 2009 10:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Ines Emma
Ines Emma
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 111
Join date : 26.08.2009
Lokacija : Tamo gdje su snovi vječni, a maštanja stvarna.

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Mary Aurora sri kol 26, 2009 10:06 pm

Eto, trenutačno nemam ljubimca, ali bih jako htijela nekakvu malu životinjicu. pas i mačka ne dolaze u obzir jer mama neda. Razmišljala sam o zamorcu/hrčkiću, ali mama ima fobiju od bilokakvih životinja koje barem malo podsječaju na miševe tako da ni to ne dolazi u obzir. Rolling Eyes Onda sam razmišljala i o gušteru/zmiji, ali mami su vlasi na glavi počele skakati, pa sam morala odustati. Laughing A kada sam rekla da bi bilo dobro da kupimo kakvu ptićicu (kanarinca, papigicu slično), tata je rekao, citiram, "više nikad" (imali smo jednu jako živčanu papigicu Laughing , ali bila je draga.. Malo bučna, ali ajde.) tako da, sve u svemu, preostaje mi jedino ribica. Ribice su slatke. Very Happy Imala sam jednom jednu ribicu koju mi je tata donio kada je bio na ribolovu (Vrsta japanezer.. Znala sam ju iz milja zvati japanac Laughing ). Nazvala sam ju Avie (seka dala ideju). Bila mi je jako draga, baš mi je prirasla srcu. Naučila sam ju par trikova čak Very Happy . Znala je slijediti prst po staklu, plivati u krug kada joj pokažeš određeni pokret i slično.. Sad me hvata nostalgija Laughing
Mary Aurora
Mary Aurora
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 266
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Mary Lena sri kol 26, 2009 10:20 pm

Ja imama ribicu Franco (ne pitajte otkud mi ime xD) i mačku Anastaziju Very Happy Možda stavim fotke ^^
Mary Lena
Mary Lena

Broj postova : 6
Join date : 26.08.2009
Age : 28
Lokacija : Zg :)

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Tilia cordata sri kol 26, 2009 10:22 pm

Pa evo i mene u ovoj temi, ja imam mačku Tigi ( skraćeno od Tigrica) ali to je neko divlje stvorenje Suspect uopće se neda dr4agati rukama, jedino novinama i nogom Rolling Eyes ko da imam tigra u XD Razz


Zadnja promjena: Tilia cordata; pet kol 28, 2009 2:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Rebutia sri kol 26, 2009 11:48 pm

Imam psa, ali zapravo bi se moglo reći i da ga nemam. Laughing
Moji baka i deda uvijek su imali barem jednog psa, a deda je uvijek govorio da su to moji psi pa sam ih tako uvijek smatrala svojima. Puno pasa je bilo otrovano od jednog susjeda, jednom je čak pretukao dva mala štenca koja smo imali. Zbog toga je jedan uginuo Sad
Sada je prestao raditi to, ali nikad mu neću to zaboraviti. Koliko puta sam ja njega htjela zatući.
Sad imam svog Mikija već 8 godina. Najduže je poživio od svih i jako ga volim. Kako više nitko ne živi u kući našao si je rupu u ogradi cijelo je vrijeme kod svoje ženice i selu je ove godine porastao pseći natalitet Laughing Svaki vikend dolazimo na selo i onda se on vraća doma. Kad čuje da otvaram lesu dotrči pred mene i okrene se na leđa da ga mazim i tako obiđe cijelu moju obitelj, pa onda maše repom i trči ko luđak po dvorištu dok mu ne damo jesti. Onda cijelo popodne spava ispod auta u hladovini. Jako se boji grmljavine i uvijek pobjegne u kuću kad je oluja pa ga mazim i čuvam kao malu bebu. I love you
Rebutia
Rebutia
Fotograf
Fotograf

Broj postova : 54
Join date : 26.08.2009
Age : 31
Lokacija : u oblacima

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Pat_pozicija pet kol 28, 2009 2:26 pm

Imam psa... Mjesanac njemackog ovcara i nezz tocno kojeg jos. Samnom je vec oko 10 godina ako se nevaram.

Takoder imam 5 macaka.
Nina je polu perzijanka i najstarija macka. Samnom je vec 7 godina.
Jura i mala Nina su njena djeca, sada vec imaju oko 4 godine. Isto su poluperzijske macke.
Zoki i Flekica su djeca od male Nine. Zoki ima godinu i pol, a Flekica ima godinu.

Nina i mala Nina su obje sive boje, te imaju kratku dlaku. Jura i Flekica su sareni. Flekica je dobila ime po zutoj fleki koju ima na oku.
Zoki je crno-bijele boje, te izgleda kao da ima odjelce.

Obozavam ih ^^
Pat_pozicija
Pat_pozicija
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 28
Join date : 26.08.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb, Ježdovec

http://kinderchoksa-pricha-prichu.blog.hr/

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Bloody Rose pet kol 28, 2009 7:48 pm

Tilia cordata je napisao/la:Pa evo i mene u ovoj temi, ja imam mačku Tigi ( skraćeno od Tigrica) ali to je neko divlje stvorenje Suspect uopće se neda dr4agati rukama, jedino novinama i nogom Rolling Eyes ko da imam tigra u XD Razz
Tilić tak ti i treba kada nazoveš mačku Tigrica Laughing
ja imam tri i pol godine starog dugodlakog njemačkog ovčara.
Bloody Rose
Bloody Rose
Flower Queen
Flower Queen

Broj postova : 67
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

http://somestory.bloger.hr

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Tilia cordata pet kol 28, 2009 7:51 pm

Bloody Rose je napisao/la:
Tilia cordata je napisao/la:Pa evo i mene u ovoj temi, ja imam mačku Tigi ( skraćeno od Tigrica) ali to je neko divlje stvorenje Suspect uopće se neda dr4agati rukama, jedino novinama i nogom Rolling Eyes ko da imam tigra u XD Razz
Tilić tak ti i treba kada nazoveš mačku Tigrica Laughing
ja imam tri i pol godine starog dugodlakog njemačkog ovčara.

A znam, da sam fulala oko imena Laughing ali sada joj nikako ne bi pasalo ime npr. pufnica XD ( kada je opasna) Razz
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Beba Josipa pon ruj 07, 2009 8:38 pm

ja imam malog peseka Zlatni retriver to je mala zaigrana zivotinja a preslatki je barem meni hihi kada skuzim kako stavit sliku bum ju stavila Wink
Beba Josipa
Beba Josipa

Broj postova : 4
Join date : 04.09.2009

[Vrh] Go down

Moji ljubimci Empty Re: Moji ljubimci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.