Hortikluturni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

+6
Aryann
Rebutia
Valentinchy
Mary Aurora
Black rose
Tilia cordata
10 posters

Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata čet kol 27, 2009 6:30 pm

Imate neke prijedloge, pitanja ili nas pak želite pohvaliti, učinite to u ovoj temi.

EDIT: o otvaranju neke nove teme prvo pitajte ovdje, i za nju morate imate dozvolu mene ili moderatorica


Zadnja promjena: Tilia cordata; pet kol 28, 2009 11:22 am; ukupno mijenjano 1 put.
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Black rose čet kol 27, 2009 10:24 pm

Prvo da vas pohvalim jer je forum stvarno super.
Imam jedan prijedlog.
Bilo bi dobro kad bi na početnu stranicu stavili ''polje'' u kojem se vrte Latest topics (ideja s FF Very Happy )
mislim da bi tada lakše vidjeti koji su zadnje aktivne teme Smile
To je za sad to. kad mi još nešto pada na pamet javim I love you
Black rose
Black rose

Broj postova : 85
Join date : 27.08.2009
Age : 29
Lokacija : U svom sretnom svijetu... <3

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata čet kol 27, 2009 10:29 pm

Black rose, ideja je dobra, ali postoji problem, a taj je da sam vidla na par skinova od foruma ( znači izgled forum), to postoji, a to bi značilo novo mijenjanje izgleda.
Trenutno ne znam hoću li ponovno mijenjati, ali ako se moderatorice slažu, promjeniti ću, da vam bude preglednije... samo ne znam kako će to sve na kraju izgledati. Smile


Zadnja promjena: Tilia cordata; pet kol 28, 2009 11:23 am; ukupno mijenjano 1 put.
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Black rose čet kol 27, 2009 10:37 pm

Aha... nisam znala da bi sve morala mijenjat... ima oko toga dosta posla...heh
A dobro nema problema, ako jednog dana budete mijenjale-probajte i to stavit Very Happy
Black rose
Black rose

Broj postova : 85
Join date : 27.08.2009
Age : 29
Lokacija : U svom sretnom svijetu... <3

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata čet kol 27, 2009 10:40 pm

Black rose je napisao/la:Aha... nisam znala da bi sve morala mijenjat... ima oko toga dosta posla...heh
A dobro nema problema, ako jednog dana budete mijenjale-probajte i to stavit Very Happy

EDIT: by Tilia cordata- u dogovoru sa moderatoricom, odlučila sam pokušati to postaviti, informacije ćete saznati u ovoj temi


https://horti.forumcroatian.com/novosti-f17/novi-izgled-t39.htm
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Mary Aurora pet kol 28, 2009 2:45 pm

Smajlići isključivo služe da dodaju vizualnu predodžbu naših osjećaja. Tako sam primjetila da fale određeni smajlići. Na primjer nekakvi koji se grle ili slično. Smatram da bi dobro došli. Ili kakav *rofl* smajlić također nebi bio na odmet.. Very Happy
Mary Aurora
Mary Aurora
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 266
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata pet kol 28, 2009 3:07 pm

Mary Aurora je napisao/la:Smajlići isključivo služe da dodaju vizualnu predodžbu naših osjećaja. Tako sam primjetila da fale određeni smajlići. Na primjer nekakvi koji se grle ili slično. Smatram da bi dobro došli. Ili kakav *rofl* smajlić također nebi bio na odmet.. Very Happy

Pokušati ću ih dodati Smile
Dodatak: ostali članovi ako smatrate da još koji smajlić fali, slobodno se obratite ili meni ili moderatoricama na pm. A možete ih i ovdje napisati. Very Happy Very Happy
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata pet kol 28, 2009 3:33 pm

Dodala sam vam još neke smajliće Smile
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Valentinchy pet kol 28, 2009 7:10 pm

Pošto jako volim cvijeće, nisam mogla odoljeti a da se ne registriram na ovaj forum.
Forum je super. Oduševio me. Very happy
A dizajn je također predivan. Love
Svaka čast na uloženom trudu! Isplatio se! Hugg

btw. Imam jedan prijedlog. Fale mi smajlići koji plješću. A slobodno dodate i još neke smajliće. Ja ih jako volim koristiti (kao i drugi) pa mislim da ni jedan ne bi bio na odmet. Very Happy
Valentinchy
Valentinchy

Broj postova : 48
Join date : 28.08.2009
Age : 30
Lokacija : okolica čk-a

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata pet kol 28, 2009 7:12 pm

Valentinchy je napisao/la:Pošto jako volim cvijeće, nisam mogla odoljeti a da se ne registriram na ovaj forum.
Forum je super. Oduševio me. Very happy
A dizajn je također predivan. Love
Svaka čast na uloženom trudu! Isplatio se! Hugg

btw. Imam jedan prijedlog. Fale mi smajlići koji plješću. A slobodno dodate i još neke smajliće. Ja ih jako volim koristiti (kao i drugi) pa mislim da ni jedan ne bi bio na odmet. Very Happy

Prijedlog će biti usvojen Smile Smile
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Mary Aurora sub kol 29, 2009 7:01 pm

Ideja za još jednog smajlića!! Poželjan bi bio neki koji roni krokodilske suze Very Happy
Mary Aurora
Mary Aurora
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 266
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata sub kol 29, 2009 7:03 pm

Mary Aurora je napisao/la:Ideja za još jednog smajlića!! Poželjan bi bio neki koji roni krokodilske suze Very Happy

Ako nađem nešto slično, stavit ću. Smile
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Black rose pon kol 31, 2009 8:38 pm

Moram vas pohvaliti da je ovaj novi izgled predobar.. hehe clap Very happy
Black rose
Black rose

Broj postova : 85
Join date : 27.08.2009
Age : 29
Lokacija : U svom sretnom svijetu... <3

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata pon kol 31, 2009 9:15 pm

Hvala ti na pohvali, naslovnicu je napravila Mary Aurora Very Happy
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Rebutia pon kol 31, 2009 10:22 pm

Odličan je banner singlove
Rebutia
Rebutia
Fotograf
Fotograf

Broj postova : 54
Join date : 26.08.2009
Age : 31
Lokacija : u oblacima

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Mary Aurora pon kol 31, 2009 11:06 pm

Tilia cordata je napisao/la:Hvala ti na pohvali, naslovnicu je napravila Mary Aurora Very Happy

Hvala puno svima na pohvalama Lovee Tilić, hvala tebi puno što si mi povjerila taj važan zadatak. Very Happy

Drago mi je da mi je trud nagrađen vašim pohvalama Very Happy
Mary Aurora
Mary Aurora
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 266
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Aryann pon kol 31, 2009 11:27 pm

Super je naslovnica, sviđa mi se.
Mary bravo. clap
Aryann
Aryann
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 140
Join date : 27.08.2009
Age : 29
Lokacija : Na svom sretnom mjestu.

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Bloody Rose pon kol 31, 2009 11:33 pm

Novi izgled je najljepši do sad. What a Face
Prekrasno Mary! clap
Bloody Rose
Bloody Rose
Flower Queen
Flower Queen

Broj postova : 67
Join date : 28.08.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

http://somestory.bloger.hr

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by tija uto ruj 01, 2009 12:30 am

Mene zanima kako je koncipiran ovaj forum, da li tu treba samo pisati "wou kako mi je ovaj cvijet krasan" ili savjeti u vezi njege i uzgoja biljčica , a kod vrtova mi nije jasno da li se trebaju davati savjeti za uređenjem ili ćemo se samo diviti tuđim. Hvala unaprijed.

tija

Broj postova : 3
Join date : 28.08.2009

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Ines Emma uto ruj 01, 2009 12:33 am

Ovaj forum je posvecen biljkama.Naravno savjeti se mogu davati ukoliko ih netko trazi, ali mogu se iznositi svoji stavovi u temama, odnosno iznositi svoja misljenja.Takoder, mozemo se upoznat i zabavljat Wink
Ines Emma
Ines Emma
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 111
Join date : 26.08.2009
Lokacija : Tamo gdje su snovi vječni, a maštanja stvarna.

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Tilia cordata uto ruj 01, 2009 12:44 am

tija je napisao/la:Mene zanima kako je koncipiran ovaj forum, da li tu treba samo pisati "wou kako mi je ovaj cvijet krasan" ili savjeti u vezi njege i uzgoja biljčica , a kod vrtova mi nije jasno da li se trebaju davati savjeti za uređenjem ili ćemo se samo diviti tuđim. Hvala unaprijed.

Ovako ovaj forum sam napravila radi toga što sam velika obožavateljica cvijeća, projektiranja vrtova a za to idem u školu.
Nitko od tebe, a niti od ostalih članova ne očekuje da samo vičete wou kako je to krasan cvijet Wink , možeš iznijeti svoja mišljenja, nešto pitati, također ću pisati i o uzgoju i njezi pojedinih biljaka Smile .
A što se tče vrtova, opet imate slobodnu volju, diviti se vrtovima, tražiti savijete ili nešto treće. Smile
Prvenstveno sam ovaj forum napravila radi informacija, a onda iz ljubavi prema biljaka, vrtovima želeći na neki način tu ljubav sa nekim podijeliti.
Imaš li još koja pitanja slobodno me pitaj. Wink
Tilia cordata
Tilia cordata
Administratorica
Administratorica

Broj postova : 398
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

http://moj-rajski-vrt.blog.hr/

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Kisa pet ruj 11, 2009 7:33 pm

Dizajn je sjajan Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Herz
Kisa
Kisa

Broj postova : 9
Join date : 28.08.2009

http://momopeachgirl@forumotion.net

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Kisa pon lis 19, 2009 10:04 pm

Nešto sam razmišljala, bilo bi super kad bi otvorila jedan podforum u kojima bi otvarala teme svaki mjesec. Mislim, tamo bi pisala koje se cvijeće sadi (ne sad i se svo cvijeće u proljeće Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Icon_razz ) , ne znam shvaća li me itko xD
Dakle, otvoriš temu za studeni i tamo pišeš koje cvijeće možemo posaditi. Pa opet otvoriš u prosincu za prosinac.. pa usput u nekim mjesečnim temama možeš reći koje cvijeće je već trebalo procvjetati, pa koje cvijeće treba baš u tom mjesecu pognojiti i slične stvari.
Imam mjesta za sadnju cvijeća samo nisam sigurna kad mogu što posaditi i mislim da bi to mnogima koristilo. Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Icon_smile
Kisa
Kisa

Broj postova : 9
Join date : 28.08.2009

http://momopeachgirl@forumotion.net

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by tija uto lis 20, 2009 12:42 am

Kisa ovo je super prijedlog, kao godišnji kalendar sadnje i cvatnje.

tija

Broj postova : 3
Join date : 28.08.2009

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Aryann uto lis 20, 2009 8:34 pm

Kisa je napisao/la: Nešto sam razmišljala, bilo bi super kad bi otvorila jedan podforum u kojima bi otvarala teme svaki mjesec. Mislim, tamo bi pisala koje se cvijeće sadi (ne sad i se svo cvijeće u proljeće Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Icon_razz ) , ne znam shvaća li me itko xD
Dakle, otvoriš temu za studeni i tamo pišeš koje cvijeće možemo posaditi. Pa opet otvoriš u prosincu za prosinac.. pa usput u nekim mjesečnim temama možeš reći koje cvijeće je već trebalo procvjetati, pa koje cvijeće treba baš u tom mjesecu pognojiti i slične stvari.
Imam mjesta za sadnju cvijeća samo nisam sigurna kad mogu što posaditi i mislim da bi to mnogima koristilo. Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Icon_smile

tija je napisao/la:Kisa ovo je super prijedlog, kao godišnji kalendar sadnje i cvatnje.

Jako mi se sviđa ideja. Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Icon_biggrin
Aryann
Aryann
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 140
Join date : 27.08.2009
Age : 29
Lokacija : Na svom sretnom mjestu.

[Vrh] Go down

Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma Empty Re: Pitanja, prijeldozi, pohvale u vezi foruma

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.