Hortikluturni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight saga

5 posters

Go down

Koja knjiga vas se najviše dojmila?

Twilight saga I_vote_lcap50%Twilight saga I_vote_rcap 50% 
[ 4 ]
Twilight saga I_vote_lcap38%Twilight saga I_vote_rcap 38% 
[ 3 ]
Twilight saga I_vote_lcap0%Twilight saga I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Twilight saga I_vote_lcap12%Twilight saga I_vote_rcap 12% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 8
 
 

Twilight saga Empty Twilight saga

Postaj by Mary Aurora čet kol 27, 2009 3:58 am

U ovoj temi možete raspravljati zašto vam se sviđaju ove knjige, koja vas se najviše dojmila i zašto. Opišite svoje dojmove, najdraže likove i najdraže scene (molim samo bez spoilanja). Very Happy
Mary Aurora
Mary Aurora
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 266
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Twilight saga Empty Re: Twilight saga

Postaj by Ines Emma čet kol 27, 2009 2:34 pm

Odabrala sam Sumrak.Ali svidaju mi se i ostale, ali ova je nekako, najbolja.New Moon sam plakala ko kisna godina, Eclipse mi se ne svida jer Jake malo previse komplicira, a Breaking Dawn bi mi bila na drugom mjestu.To je taj zavrsetak, savrsen, a opet pun radnje.Godila mi je Jakeova perspektiva Very Happy
Ines Emma
Ines Emma
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 111
Join date : 26.08.2009
Lokacija : Tamo gdje su snovi vječni, a maštanja stvarna.

[Vrh] Go down

Twilight saga Empty Re: Twilight saga

Postaj by Aryann čet kol 27, 2009 4:33 pm

Ovaj put sam glasala za Praskozorje. Trenutno sam u tijeku čitanja, po treći put i odlučila sam se za Praskozorje samo zato što je to happy end. Glasala bih za Sumrak, jer je to veliki početak, ali svaka bajka ima svoj sretan kraj, pa tako i ova. Dakle, ovaj put je moj odabir Praskozorje. Smile
Aryann
Aryann
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 140
Join date : 27.08.2009
Age : 29
Lokacija : Na svom sretnom mjestu.

[Vrh] Go down

Twilight saga Empty Re: Twilight saga

Postaj by Tella pet kol 28, 2009 5:19 pm

Nisam ni sumljala da će te otvoriti ovu temu Razz

Ja sam glasala za Mladi mjesec jer u tu knjigu sam se najviše uživila i pojavljuje se Jake(dobro, pojavljuje se u Sumraku, ali tu počinje imati veću ulogu), jedino ššto me smeta kod MM-a je Bellino cmizdrenje, ali valjda nemože sve biti savršeno. Sumrak je dobar, ali nije mi kako MM. U Pomrčini su me Jake i Edward užasno naživcirali... a Praskozorje je mi se ne sviđa, neda mi se navrajati razloge jer ih ima previše, jedino što mi se sviđa je Jakova knjiga.
Tella
Tella

Broj postova : 8
Join date : 26.08.2009

[Vrh] Go down

Twilight saga Empty Re: Twilight saga

Postaj by Valentinchy pet kol 28, 2009 5:47 pm

I ja sam glasala za Mladi mjesec. To mi je najdraža knjiga iz Sumrak tetralogije pa me se kao takva i najviše dojmila. I love you Puno sam plakala na onaj rastanak i onu tužnu rečenicu od koje mi je skoro srce puklo, no ta mi je knjiga nekako prirasla srcu i od tog sam trenutka znala da će biti još puno prepreka Edwardovoj i Bellinoj ljubavi, no da će ona na kraju pobijediti, da će Bella postati vampirica i živjeti s Edwardom zauvijek u vječnoj sreći. Nisam ni sanjala da bi im se mogao netko pridružiti, no Renesmee je došla kao šlag na torti. Very Happy
Od ostalih knjiga ove tetralogije, Sumrak mi se svidio zbog samog početka jedne tako divne priče, Pomrčina mi je posebna po Bellinu dvoumljenju između Edwarda i Jacoba te tom velikom prijateljstvu, a Praskozorje me kao jedan veliki happy end s Renesmee jednostavno oduševilo.
Valentinchy
Valentinchy

Broj postova : 48
Join date : 28.08.2009
Age : 30
Lokacija : okolica čk-a

[Vrh] Go down

Twilight saga Empty Re: Twilight saga

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.