Hortikluturni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige koje ste pročitali

2 posters

Go down

Knjige koje ste pročitali Empty Knjige koje ste pročitali

Postaj by Mary Aurora čet kol 27, 2009 3:11 am

Dakle u ovoj temi možete navesti i preporučiti neku dobru knjigu koju ste pročitali. Zašto vam je dobra i što vam se svidjelo, odnosno nije svidjelo u njoj (samo molim pripazite da ne biste spoilali), navedite svoje osobne dojmove i doživljaje. Very Happy
Mary Aurora
Mary Aurora
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 266
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Knjige koje ste pročitali Empty Re: Knjige koje ste pročitali

Postaj by Mary Aurora čet kol 27, 2009 3:36 am

Evo odmah da preporučim Alkemičara (pisac - Paulo Coelho).
Ovu knjigu mi je preporučila frendica tatinog frenda (tako nekako Laughing ) i mogu reči da je knjiga preodlična. Nisam ju ispuštala iz ruku. Sviđa mi se način na koji je pisana, stil, formulacija rečenica, sve. Također, posebno mi se svidjelo što svaka rečenica ima višesmisleno značenje koje pravo spoznaš tek kada čitaš knjigu dalje + radnja je zanimljiva. Završetak radnje je totalno neočekivan što ga čini još zanimljivijim, a i daje dobru pouku:
Spoiler:

Jedino imam jednu maaalu zamjerku. Sami kraj knjige mi ne štima. Bilo bi možda bolje da je gospodin Coelho malo bolje razradio i produžio radnju (da možda umetne neku manju radnju između zaključivanja glavne radnje i kraja.. scratch ) A i onaj kraj "and they lived happy ever after" je več izlizan (a kraj je jedan veliki happy ending. Malo tragedije nebi škodilo Laughing ). Inače, sve u svemu, knjiga je vrijedna čitanja i preporučam Very Happy
Mary Aurora
Mary Aurora
Moderatorica
Moderatorica

Broj postova : 266
Join date : 26.08.2009
Age : 32
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Knjige koje ste pročitali Empty Re: Knjige koje ste pročitali

Postaj by Valentinchy sub ruj 05, 2009 8:56 pm

Nedavno sam pročitala Kradljivicu knjiga koja mi se jako svidjela. I love you Ostavila je veliki dojam na mene. S ovim neobičnim stilom prvi put sam se susrela i mogu reći da mi se svidio.


Spoiler:

Nadam se da ću je uspjeti nabaviti na Interliberu i da će i Kradljivica knjiga zauzeti mjesto uz druge knjige na mojoj polici. Smile


I da, svima ju preporučam od srca. Knjiga je predobra i vrijedi ju pročitati. Very Happy

EDIT by Aryann - Stavila sam spoilere u odgovarajući redak/preklop za to.
Very Happy
Valentinchy
Valentinchy

Broj postova : 48
Join date : 28.08.2009
Age : 30
Lokacija : okolica čk-a

[Vrh] Go down

Knjige koje ste pročitali Empty Re: Knjige koje ste pročitali

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.